REZERWACJE

HOTEL WODNIK

Gwarantujemy najniższą cenę noclegu przy rezerwacji telefonicznej lub mailowej.

Hotel Wodnik jest usytuowany w samym sercu Wrocławia, tuż nad brzegiem Odry. Od ścisłego centrum dzieli go zaledwie odległość kilku kilometrów, lecz nieodczuwalny jest tutaj zgiełk miasta. Uroku dodaje nasza marina.

Unikalna atmosfera restauracji mieszczącej się na 1. piętrze hotelu z widokiem na brzeg rzeki zapewnia poczucie wyjątkowości każdej spędzonej tam chwili. Tradycja łączy się tu z elegancją przepiękne wnętrza urządzone w holenderskim stylu, wykwintna kuchnia, pomocna i miła obsługa zapewniają niepowtarzalną atmosferę każdego przyjęcia.RESTAURACJA WODNIK

Restauracja powstała z połączenia pasji gotowania Szefa Kuchni Roberta Woźniaka oraz nadmorskiego klimatu panującego w otoczeniu Hotelu Wodnik.

Jedyna myśl, która przyświecała w czasie tworzenia menu to chęć stworzenia zdrowej kuchni opierającej się tylko na naturalnych produktach i własnych wyrobach. Wszystkie dania znajdujące się w naszej karcie są niespotykanymi połączeniami świeżych ryb i wyjątkowych dodatków, które kreują smaki pozostające długo na podniebieniach.

W wędzarni Szef Kuchni przyrządza najróżniejsze ryby z dodatkami wyszukanych na całym świecie przypraw, tak by później trafiając na stół zaskakiwały smakiem. Codziennie wypiekane pieczywo z wysokogatunkowej mąki w połączeniu z ciekawymi dodatkami, uzupełnia wizerunek naszej restauracji. Również zioła dodawane do potraw są starannie hodowane w naszym ogródku, tak by zapewnić naszym daniom świeże, wyjątkowe aromaty.

Każdego dnia przygotowywane są wszystkie składniki dań, które podajemy w naszej restauracji, gwarantujemy najwyższą jakość serwowanych zup, przystawek, makaronów i dań głównych.